Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

Saal sobib väiksemate seminaride ja muude ürituste pidamiseks. Mahutavus maksimaalselt ca 40 inimest. Olemas on köök ja lauanõud, mida saab rentida lisatasu eest. Eraldi tasu eest ka videoprojektori kasutamise võimalus.

TAEVASKOJA KÜLAKESKUSE SAALI KASUTAMISE KORD
  

 1. Külakeskuse saal asub Põlva vallale kuuluvas hoones ja on renditud MTÜ Taevaskojale 10 aastaks.
 2. Saali kasutamise kord on koostatud MTÜ Taevaskoja juhatuse poolt ja korra muutmine kuulub juhatuse pädevusse.
 3. Saali võtit omavad 3 Taevaskojas alaliselt elavat MTÜ juhatuse liiget ja Taevaskoja raamatukogu juhataja. Võtmetest ilma põhjuseta duplikaatide valmistamine ja nende jagamine ilma juhatuse kooskõlastuseta  on keelatud.
 4. Saali kasutamiseks on sisse seatud kasutamise raamat, kuhu ürituste planeerimisel või toimumisel pannakse kirja (broneeritakse) saali kasutamise aeg (kuupäev, kellaaeg), eesmärk ja ürituse ajal saali kasutamise eest vastutaja ja vastutaja allkiri.
 5. Saali kasutamine MTÜ Taevaskoja juhatuse, või liikmete poolt organiseeritud ja kõigile MTÜ liikmetele või külaelanikele avatud ürituste tarbeks on tasuta. Samuti võimaldatakse tasuta saali kasutamine Põlva vallavalitsuse ja vallavolikogu koosolekuteks. Taoliste ürituste järgselt vastutab saali koristamise eest ürituse korraldaja.
 6. Saali kasutamisel MTÜ liikmete poolt oma isiklike ürituste tarbeks on soodustusena renditasu 8 EUR tund või 80 EUR ööpäev. MTÜ liikmetel on keelatud kasutada saali soodusrenti teiste isikute ürituste organiseerimiseks.
 7. Saali kasutamine  mitte MTÜ liikmetele on 10 EUR tund või 100 EUR ööpäev.
 8. Saali kasutamine koos köögi, puhketoa ja dushiruumiga 20 EUR tund või 200 EUR ööpäev.
 9. Juhul kui tulekoda ja saali kasutatakse sama kasutaja poolt üheaegselt rakendub tulekoja rendihinnale 25 % hinnaalandus.
 10. Koristustasu, juhul kui saali kasutaja ise ei korista, on 25 EUR. Koristustasu võetakse ettemaksuna ja tagastatakse kasutajale juhul kui saal on korralikult koristatud peale kasutamist.
 11. Kaminapuude maksumus lepitakse kokku eraldi.
 12. Saali kasutamine tasutakse reeglina ettemaksuna sularahas või pangaülekandega vastavalt hinnakirjale. Saali kasutamiseks sõlmitakse kasutajaga saali kasutamise leping. 
 13. Saali kasutaja vastutab saali kasutamise ajal ruumide ja inventari korrasoleku säilitamise eest, hüvitades tema poolt tekitatud kahju täies ulatuses.
 14. Saali kasutamisega koos on võimalik tellida ka kohvilaud.
 15. Ruumide üleandmisega viivitamisel maksab saali kasutaja 20 EUR leppetrahvi iga viivitatud tunni eest. Lisaks hüvitab kasutaja rendile andjale viivitusega tekitatud kahjud.
 16. Saali kasutamine on erandjuhtudel võimalik ka kokkuleppehinnaga, kuid sel juhul peab vähemalt 3 juhatuse liiget andma oma nõusoleku.  
Kinnitatud MTÜ Taevaskoja juhatuse poolt 16.juunil 2011 a.
Muudetud 18.09.2016 a. ja 22.05.2021.
Broneerimiseks kontakt: 5011614; 55600466 MTYTaevaskoja@gmail.com