Uudised

02/06/2023 14:38  TAEVASKOJA KÜLA ELANIKE ÜHISPILDISTAMINE
 | Uudis on aegunud: 12/29/2023 08:00
On täiesti võimalik, et 100 aasta pärast küsib keegi, et huvitav oleks teada, kes elasid aastal 2023 Taevaskojas ja millised nad olid? Ilmselgelt oleks praegu ju huvitav teada, kes elasid Taevaskojas aastal 1923 ja millised nad olid.
Taevaskoja elanike ühispildi tegemine toimub Taevaskoja külapäeva raames - 29. juulil kell 11:00 Suure Taevaskoja esisel platsil. Professionaalne fotograaf teeb suurema ühispildi ja võimalik on tasuta teha ka pere või grupifotosid. Pildistamist ei toimu ainult sel juhul, kui on lausvihm.
Kui vanematel inimestel on liikumise tõttu raskuseid kohaletulekuga, siis palume sellest aegsasti ette teada anda (hiljemalt 20. juuliks). Püüame korraldada mingil moel transpordi (ratastoolid vms.) parklast Suurele Taevaskojale.
Kõik Taevaskoja elanikud on ühispildile väga oodatud!
Jagage palun infot ka neile, kes fb'd ei kasuta!
Lähem info Ahti Bleive (5011614)
Uudisele on lisatud fotomeenutus aastast 2018. Siis sai tehtud vähemalt osa külaelanikega ühispilt Taevaskoja külamaja ees. Foto Toomas Nigola.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

LEADER projekti eesmärgiks on Taevaskoja külakeskuse teisel korrusel asuvate ruumide renoveerimine. Projekti abiga renoveeriti, käsitöötuba, käsitöötoa abiruum ja köök. Soetati ka köögile ja käsitöötoale vajalik mööbel. Projekti viis ellu MTÜ Taevaskoja.
Projekt "Taevaskoja külakeskuse varustamine kriisiks vajalike vahenditega" -toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
 
Self guided audio tour app image