Uudised

02/11/2016 08:52  TAEVASKOJA RAAMATUKOGU PÄLVIS MAAKONDLIKU TUNNUSTUSE!
 | Uudis on aegunud: 02/28/2017 08:00

Käesoleval aastal valiti üleriigiliselt seoses Täiskasvanud õppija nädalaga lisaks aasta õppijale ja koolitajale esmakordselt ka aasta raamatukogu. Tunnustati raamatukogusid, kes toetavad ja propageerivad elukestvat õppimist ja isesisvat hariduse omandamist. Põlva maakonnas pälvis vastava tiitli Taevaskoja raamatukogu. Maakondlik tunnustamisüritus toimus 31. oktoobril kell 15.00 Taevaskoja raamatukogus, kus Põlvamaa laureaadid said maavanema tänukirja.

Tänavune maakonna aasta õppija on iluteenindaja Aivi Aigro, aasta koolitaja Värska Muusikakooli direktor Tiina Kadarpik ning aasta raamatukogu Taevaskoja raamatukogu, mille nimel võttis autasu vastu raamatukoguhoidja Ivi Raudsepp.

Taevaskoja raamatukogu on tõeline kogukonnakeskus ja küla süda. Üheskoos raamatukogu juurde loodud seltsinguga Vesipapp on korraldatud erinevaid üritusi, loenguid ja kohtumisõhtuid loomeinimestega. Kõige aktiivsemad ollakse käsitöö ja tarbekunstiga tegelemises. Auhinna vastu võtnud raamatukoguhoidja Ivi Raudsepa sõnul jätkub kohalikul käsitöörahval jätkuvalt indu ja tahet uusi töövõtteid proovida ning ideid hankida.

Täiskasvanud õppija nädal oli juba 19-ndat korda toimunud elukestvat õpet propageeriv ürituste sari, mille ajal võimendatakse kõike, mis seostub täiskasvanueas õppimise ja arenguga. Seda koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga, mille edukaks läbiviimiseks on moodustatud tugigrupid igas maakonnas.
Allikas: Põlva Maavalitsus


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

 
Koduleht Elitec'st