Uudised

24/07/2018 05:29  TAEVASKODADE KÜLASTAJATELE PAIGALDATI TEEVIIDAD.
 | Uudis on aegunud: 11/30/2018 06:00

Viidamajandusele Taevaskojas sai nüüd selleks korraks joon alla. Viidad said üles ja raudteejaama sai selgitav infotahvel kuidas Taevaskodadele jõuda.
Tundub, et mida aasta edasi, seda enam muutuvad inimesed abitumaks. Kui ikka Google täpset marsruuti ei näita, siis paberkaardi järgi kohale minna ei osata. Kui küla servas on suur infotahvel kaardiga, siis üsna paljud sellesse ei süvene (kiire on ju) vaid lihtsam (ja kiirem) on kelleltki teed küsida.
Aga nüüd peaks eelkõige kõik rongiga saabujad olema viitade abil hoitud ja juhatatud! Aga ka autoga sõitjatele on neid nüüd loodetavasti piisavalt.

Aitäh Kohaliku Omaalgatuse Programmile ja Põlva vallale, kes viitade valmistamist aitasid rahastada. Ning aitäh neile Taevaskoja elanikele, kes viitade paigaldamisele kaasa aitasid. See ei olegi kõige lihtsam töö!

 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

LEADER projekti eesmärgiks on Taevaskoja külakeskuse teisel korrusel asuvate ruumide renoveerimine. Projekti abiga renoveeriti, käsitöötuba, käsitöötoa abiruum ja köök. Soetati ka köögile ja käsitöötoale vajalik mööbel. Projekti viis ellu MTÜ Taevaskoja.
Projekt "Taevaskoja külakeskuse varustamine kriisiks vajalike vahenditega" -toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
 
Self guided audio tour app image