Uudised

09/03/2019 15:04  TAEVASKOJAS TOIMUS LÕBUS VASTLATRALL.
 | Uudis on aegunud: 07/31/2019 05:00
Täna Taevaskojas toimunud vastlatrallil sai selgeks, et ei tuuline ilm ega lume vähesus ei takista ühe toreda ja sportliku ürituse toimumist. Kõik sõltub sellest, kas osalejad ise rõõmsalt kaasa löövad või mitte. Taevaskoja kelgumäel sai vaatamata olematule lumele ikka liugu lasta. Pikima liu täiskasvanute arvestuses lasi Piret ja laste arvestuses Hendrik. Parimaks võistkonnaks ketta püüdmisel ämbriga osutus Gunneli/Kätlini võistkond. Kiireimad kelguvedajad olid Erik ja Kaja. Meeskonnasuusatamises (neljastel suuskadel) olid kiireimad Hendrik, Erik, Kaja ja Ahti. 
Taevaskoja vastlapäev ei piirdunud vaid sportliku osaga. Peale õues saadud Taevaskoja osoonidoosi söödi ühiselt vastlasuppi ja vastlakukleid. Aitäh Ivile ja Imbile, kes söögid valmistasid! Läbi viidi ka vastlateemaline viktoriin, kus võitjad olid kõik, sest saadi teada uusi või ka ununenud fakte vastlate kohta.
Aitäh kõigile osalejatele ja järgmiste kohtumisteni! Rohkem pilte näeb Taevaskoja küla näolehelt siit Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

LEADER projekti eesmärgiks on Taevaskoja külakeskuse teisel korrusel asuvate ruumide renoveerimine. Projekti abiga renoveeriti, käsitöötuba, käsitöötoa abiruum ja köök. Soetati ka köögile ja käsitöötoale vajalik mööbel. Projekti viis ellu MTÜ Taevaskoja.
Projekt "Taevaskoja külakeskuse varustamine kriisiks vajalike vahenditega" -toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
 
Self guided audio tour app image