Uudised

30/03/2020 10:45  INFO SEOSES ERIOLUKORRAGA.
 | Uudis on aegunud: 11/30/2020 06:00
Head külaelanikud ja kõik Taevaskoja sõbrad!
Hoiame ennast tervena! Mõnda aega peab omavahel ainult distantsilt suhtlema ja üksteisele külla minemisest igaks juhuks hoiduma - kui just mingit suurt hädavajadust ei ole. Küll aga võib, või tegelikult lausa peab, igaüks käima rohkem värskes õhus ja päikese käes. Taevaskoja metsad ja liivapaljandid on väga sobivad selleks, et oma akusid laadida ja kõikvõimalike viiruste vastu tugevamaks saada. Metsas on nakkusoht olematu, kui hoida piisavat distantsi teiste inimestega.
Kui aga peaks olema mistahes abi vaja, siis oleme üksteise jaoks olemas. Kasvõi näiteks poest toiduainete toomisel. Seda saab kindlasti nii korraldada, et nakkusoht oleks minimaalne. Tuleb vältida inimestevahelist otsest kontakti ja toiduaineid ka igaks juhuks vaid läbi pakendi või kinnastes puutuda. Vastavalt probleemide olemusele pöörduge naabri (telefon on ju Sul olemas), külavanema (Taevaskojas telefon 5011614), vallavalitsuse (telefon 799 9470) perearsti tasuta teabeliin (telefon 1220) või kiirabi (telefon 112) poole. Loodame, et mõne aja pärast saame taas oma tavapärase elurütmi juurde tagasi pöörduda.
Operatiivsemalt saab mitmesugust infot Taevaskoja küla näolehelt (facebookist).

https://www.facebook.com/taevaskojakodu/


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

LEADER projekti eesmärgiks on Taevaskoja külakeskuse teisel korrusel asuvate ruumide renoveerimine. Projekti abiga renoveeriti, käsitöötuba, käsitöötoa abiruum ja köök. Soetati ka köögile ja käsitöötoale vajalik mööbel. Projekti viis ellu MTÜ Taevaskoja.
Projekt "Taevaskoja külakeskuse varustamine kriisiks vajalike vahenditega" -toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
 
Self guided audio tour app image